Tradičná politika prehrala! Bratislavský samosprávny kraj nefunguje ako má a potrebuje nutnú zmenu ktorú prináša moja osoba. Pavol Frešo je omyl, ktorý Bratislavu stojí rozvoj a občanov nervy. 

Čo čaká občan od župana? Kompetentné riešenia problémov, ktorých má Bratislava neúrekom. Je jedno či sa bavíme o doprave, infraštruktúre alebo rozvoji regiónov Bratislavy. Župan má aj za úlohu budovať pozitívny vzťah občanov k mestu.

Pavol Frešo nerieši nič, ak je niekde problém tak pravdepodobne bude do vtedy kvitnúť kým neskončí vo vláde. Toto je absolútne neprípustné. Na čo ten človek vôbec má funkciu ak nepracuje na tom aby sa ľudom žilo lepšie?

Frešo ma berie ako hrozbu lebo som kontroverzný, motivovaný a mám chuť si vyhrnúť rukávy a konečne niečo pre ľudí spraviť. Takzvaný „tradičný politik“ robí veci po jeho bod pohodlia, prípadne po bod kde mu povie strana alebo nejaký mecenáš že „stačí, takto ja nechcem“. Pozrime sa na Donalda Trumpa ktorý porazil Hillary Clinton ktorá bola vnímaná ako „tradičná“ politička, Trump vyhral lebo si dovolil na rovinu povedať v čom je problém. Toto potrebuje aj Bratislava! 

Politik potrebuje široko spektrálnu podporu občanov a tú mám! So staršou generáciu vďaka hudbe pracujem už cez 15 rokov, teší ma rastúca podpora od mladých ktorí zisťujú že konečne sa našiel politik ktorý počúva ich potreby a chce riešiť ich problémy. Naše štruktúry presahujú číslo 500 a neustále rastú. Môj tím sa skladá z rôznych vekových kategórií, vekom rieši človek vždy iné potreby ktoré chcem podchytiť a vyriešiť. 

Čo ponúkam?

Mojím jednoznačným cieľom je využiť maximálne možnosti ktoré župan má. Chcem sa zamerať na žiadosti občanov BSK ktoré márne čakajú na to že vôbec niekto naznačí záujem niečo riešiť.

Iba vtedy budem spokojný ak po prvom roku pôsobenia si budú ľudia hovoriť „volil som správne Martina Jakubca“. Je čas na zmenu k lepšiemu, Váš hlas dokáže v prípade výhry posunúť Bratislavu ďalej, ja verím že naše mesto má veľmi veľký potenciál.