Kto som

Kto som

Kto som

Nezávislý politický kandidát

Martin Jakubec

Som jeden z Vás.

V Bratislave žijem od malička a som srdcom, hrdý Slovák. Zaujímam sa o verejné dianie nie len z pozície mladého človeka, ale aj mediálne známej osoby, aktivistu a zástupcu kultúrnej obce na Slovensku. Poznáte ma, stretávam sa s Vami, spievam Vám. Mojím záujmom je byť k Vám ešte bližšie. Preto chcem obhajovať záujmy Vás, všetkých Slovákov. S tímom šikovných a múdrych ľudí sa nám podarí vybudovať z o Slovenska, ešte krajšiu krajinu. Spojme sa a ukážme, že nám na ňom naozaj záleží.

Za 15 rokov svoje podnikateľskej činnosti v oblasti kultúry, produkcie ľudových žánrov, podnikaní v oblasti médií a reklamy, činnosti organizácii kde pôsobím Rada mládeže Slovenska, Úrad pre národný rozvoj SR, Východoeurópska agentúra pre rozvoj, Slovensko naše a iné mám možnosť sa stretávať s množstvom obyčajných ľudí z nášho kraja ale aj celého Slovenska, vypočuť si ich názory a zdieľať ich starosti, ktorých je v súčasnosti nemálo. Pri diskusiách občania oceňujú moju empatiu, i snahu aspoň radou pomôcť pri riešení problému. To je mojou hlavnou motiváciou pre môj vstup do politického života na Slovensku.
Svoju energiu, skúsenosti v komunikácii s ľuďmi, verejnú podporu z mojej osvetovej a umeleckej činnosti, nezaťaženou kauzami idem preniesť do svojej novej činnosti pre ľudí. Chcel by som byť politikom korektnej dohody a komunikácie v dobrej viere, čo dnes v politike chýba.
Odbornosť v politike pokladám za prvoradú a začínam zostavovať odborné tímy pre voľby do samosprávnych krajov. Tieto tímy v priebehu času presunú váhu svojej pozornosti o poschodie vyššie – na úroveň štátnych inštitúcii a parlamentu.

Uchádzam sa o Vašu priazeň a dôveru ako samostatne nezávislý občiansky kandidát.

S úctou,

http://poslanecnrsr.sk/wp-content/uploads/2016/01/mottofoto-660x419.jpg

Kto som


Životopis

 

Martin Jakubec sa narodil 17.11.1983 v Bratislave. Je absolventom Univerzity Sv. Cyrila a Metoda v Trnave v odbore masmediálne štúdia. Následne absolvoval rigorózne konanie v odbore filozofia médií. V ďalšom období sa venoval výskumnej činnosti na PEVŠ v Bratislave v odbore mediálny výskum, politický marketing a komunikácia kde po úspešnom štúdiu získal titul PhD. Popri vzdelávacích aktivitách sa venuje prednáškovej činnosti a práci so študentmi.

Je odborným asistentom historika a politológa doc. PhDr. Jozefa Darma, CSc. Politickej činnosti sa venuje už od rannej mladosti. Bol členom Rady mládeže Slovenska. Pôsobil v prvej volebnej kampani Ivana Gašparoviča. Je zakladateľom hospodárskej organizácie Úrad pre národný rozvoj SR (2001), ktorej je generálnym manažérom, predsedom OZ Slovensko naše a členom SSN a zástupcom riaditeľa Východoeurópskej agentúry pre rozvoj, pre oblasť regionálneho rozvoja, cezhraničných spoluprác a kultúry. Je autorom viacerých odborných komentárov a venuje sa publikačnej činnosti. Podniká v oblasti zahraničného obchodu, v realitnej činnosti a development Green man, ďalej ako poradca pre média a politický marketing. Je členom medzinárodného klubu podnikateľov.

Súčasne patrí k významným kultúrnym osobnostiam šoubiznisu na Slovensku. Je producentom, vlastníkom práv programu Repete a interpretom melodických šlágrov a ľudovej piesne. Držiteľom mnohých Zlatých platní za predaj nosičov. Vlastníkom vydavateľstva Slovak Records a Jakubec Production Music. Okrem toho podniká v cateringu a agentúrnej činnosti. Vo voľnom čase sa venuje filmovej produkcii, réžii a herectvu. Je spoluvlastníkom súkromnej televízie na Slovensku.

http://poslanecnrsr.sk/wp-content/uploads/2016/01/IMG_8209-600x300.jpg
http://poslanecnrsr.sk/wp-content/uploads/2016/01/IMG_8131-600x300.jpg

Kto som